دستبند ضدعفوني كننده ”كرونا” در راه است

دستبند ضدعفوني كننده ”كرونا” در راه است

Spread the love

دستبند ضدعفوني كننده ''كرونا'' در راه است 

بيتا ميرعظيمي خبرنگار عصرپوبا

با دستبند ضدعفوني كننده دست، راهي ايمن براي از بين بردن ويروس مرگبار كرونا پيدا كنيد. امروزه با گسترش شيوع ويروس كرونا در سراسر جهان، شستشو و ضدعفوني مكرر دستها به امري حياتي تبديل شده است. به گونه اي كه تمام مردم در هنگام خروج از خانه اسپري و يا ژل ضدعفوني را دركيف و يا جيب خود قرار داده و در مواقع ضروري از ان استفاده مي كنند. اما مشكل اينجاست كه كاربران در اغلب موارد اسپري و يا ژل ضدعفوني را در خانه جاي گذاشته و فراموش مي كنند آن را با خود حمل كنند. براي حل اين مشكل دستبند فناورانه CleanWrist طراحي و ساخته شده است تا كاربران بدون هيچ نگراني ان را در مچ دست خود بسته و در هر زمان و مكاني به ژل ضدعفوني كننده دسترسي داشته باشند.

اين دستبند بسيار زيبا در سه رنگ صورتي، آبي و مشكي توليد شده تا كاربران ضمن لذت بردن از زيبايي و ظرافت آن، خود را از حمل اسپري هاي ضدعفوني بي نياز كنند. مخزن اين دستبند فناورانه به سهولت باز شده و توسط كاربران با ژل ضدعفوني كننده پر مي شود.

اين سيستم جالب توجه يكي از مناسب ترين ابزار فناوارنه براي كودكان بشمار مي رود. كودكان مي توانند اين دستبند جذاب را پوشيده و در هنگام حضور در كلاس درس و يا محيط هاي عمومي به سهولت دستهاي خود را ضدعفوني كنند. براي استفاده از اين دستبند تنها كافي است دگمه آن را فشار داده و ژل ضدعفوني را روي دست بريزيد.

دستبند ضدعفوني كننده CleanWrist در حال حاضر در سايت كيك استارت با قيمتي برابر ۱۲ دلار پيش فروش مي شود. پيش بيني مي شود اين دستبند فناورانه تا نوامبر ۲۰۲۰ به بازارهاي جهاني عرضه شود. آخرين اخبار مربوط به كرونا در ايران و جهان را اينجا بخوانيد

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.